Başkan Keyik Dördüncü Defa Güven Tazeledi

Burdur Ticaret Sanayi Odası’nın (BUTSO) yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten Yusuf Keyik, tek liste ile girilen seçimde yeniden başkanlığa seçilerek, güven tazeledi.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) mevcut yönetim kurulu başkanı Yusuf Keyik tek liste halinde katıldığı seçimde bu göreve dördüncü kez seçildi. BUTSO Konferans Salonunda 13 Meslek Grubu ile gerçekleştirilen Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri Seçiminde Başkan Keyik, oy kullanmak için gelen iş adamları ve sanayiciler ile yakından ilgilendi

Gerçekleştirilen seçimin ardından bir açıklama yapan Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, daha önceki dönemlerinde olduğu gibi dördüncü döneminde de Burdur’un ve üyelerinin menfaatleri doğrultusunda çalışacaklarını söyledi. Başkan Keyik, “Bizler inşallah yeni ekibimiz ile Burdur'un kalkınması, gelişmesi ve sanayileşmesi için yoğun çaba harcayacağız. Yeni dönemimizde Meclis üyelerimin tamamından katkı bekliyorum, hizmetlerimize kaldığımız yerden hız kesmeden devam edeceğiz." dedi.

BUTSO Başkanı Yusuf Keyik; “Malumunuz 2005’ten beri Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nda görev yapmaktayız. Bu dördüncü seçimimiz. Sağ olun dört dönemdir bizlere destek veriyorsunuz ve bizleri bu çatı altında görev yapmaya layık görüyorsunuz. Bundan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Bugün yaptığımız Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri Seçimimizde bin beş yüze yakın oy kullanacak seçmenimiz vardı, sandıklarımız açıldığında beşyüze yakın bir oy kullanılmış. Tabi tek listeli bir seçimde rakip olmamasından kaynaklı talep oluşmadığını görüyoruz. Ama biz ekibimizle birlikte seçim öncesi çalışmalarımızda bin beş yüze yakın kişiye ulaşmak için gayret gösterdik, tahmin ediyorum ki en az bin üç yüz kişiye ulaştık. Fakat dediğim gibi tek listeli bir seçim olmasından dolayı ilçelerden katılım düşük kaldı. Çoğu seçmenimiz bize telefonla ulaşarak seçime katılma konusunda fikrimizi aldı, biz de tek adayın olduğu bir seçim ortamında kimseye zahmet yaşatmak istemedik. Herkesin gönlünün bizimle olduğunu biliyoruz, ekip olarak bu konuda çok rahatız. Allah bizleri utandırmasın, önümüzdeki dört yıllık görev süremizde bizlere hayırlı işler yapmayı nasip etsin. Bugün burada yaptığımız Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri Seçim sonucumuzun ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Başta üyelerimiz olmak üzere bizlere destek ve katkı sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber Fotoğrafları: