2017 yılını geride bıraktığımız şu günlerde 2018 yılını, umut ve heyecanla karşılıyoruz.

Yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayımlayan Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik, 2018’de herkes için daha fazla, sevgi, barış ve refah diledi. 

BUTSO Başkanımız Yusuf Keyik yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İyisiyle kötüsüyle, türlü ekonomik sıkıntıları ile acı ve tatlısıyla çok çalıştığımız bir yılı daha geride bırakıyoruz. Elbette 2017 yılı içerisinde başta terör olayları, kazalar, ölümler gibi çok üzüntülü günler de yaşadık ama ülke olarak istikrarı, üretim iştahımızı, müreffeh günlere inancımızı hiç kaybetmedik.

Bizim mayamız sevgiyle, kardeşlikle yoğrulmuş. Bu duygular bize huzuru, huzur bol ticareti, ticaret de zenginliği getirecektir. Doğrusu iş dünyası olarak bizim hedeflerimiz çok çok büyük. Herkese daha fazla iş ve aş bulabilmek için, dünyanın en büyük ekonomileri arasına girmek için, insanlarımızın daha zengin olabilmesi için yorulmadan çalışmaya söz verdik.

Odamız, bundan önce olduğu gibi yeni yılda da, üye odaklı hizmet anlayışı ile üyelerimizin kendilerini ve mesleklerini geliştirebilmeleri, rekabet güçlerini artırabilmeleri için tüm imkânlarıyla hizmet vermeye devam edecek. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası olarak halkımızın ve üyelerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz.

Daha güzel günler yaşamak yolunda, 2018 umarım iz bırakan, kendini güzellikleriyle hatırlatan bir sene olur.

Bu duygu ve düşüncelerle Şahsım, Yönetimim ve Meclisimiz adına, Başta üyelerimiz olmak üzere, bütün hemşirelerimizin, halkımızın ve insanlığın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.”